UNIONPLAST-GROUP s.r.o.   Výrobce plastových oken a zimních zahrad

"Změníme Váš pohled na svět"

VENKOVNÍ ROLETY

Rolety účinně slouží k regulaci teploty, hluku, ale hlavně světla mezi interiérem a venkovním prostředím. Chrání okna před nepříznivým vlivem počasí a opotřebením, jsou vhodné do všech typů staveb bez ohledu na fázi dokončení. Rozdělují se podle typu montáže. Venkovní rolety šetří náklady na energii a mimo jiné odradí i nezvané hosty. Rolety je možné ovládat ručně, nebo elektromotorem, kdy je možné k elektrickému pohonu zabudovat dálkové ovládání, rádiové řízení a mnoho dalších doplňků. Venkovní rolety je možné kombinovat se sítí proti hmyzu.

 

SÍTĚ PROTI HMYZU

Spolehlivě Vás ochrání před dotěrným hmyzem a nepříjemným bodnutím. Jsou vhodné do všech typů budov, nebrání větrání místností, jsou elegantní a praktické. V současné době se stávají nedílným doplňkem oken a dveří. Existuje několik typů sítí, kterými se můžete chránit, jsou buď pevné, posuvné, nebo rolovací.

 

EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE

Jsou často používaným venkovním stínícím prvkem. Plynule regulují přirozené světlo, zachycují přímé sluneční záření a tím zabraňují nadměrnému ohřívání oken a potažmo i interiéru. Lze je ovládat ručně, nebo elektromotorem, ke kterému je možné použít různé druhy automatiky, časování a všechny druhy čidel. Vyrábí se v mnoha barevných provedeních a lze je použít pro všechny typy staveb.

 

INTERIÉROVÉ ŽALUZIE

V dnešní době jsou již nedílnou součástí interiérů a patří mezi nejrozšířenější ochrany před sluncem. Jsou vhodné do všech typů budov a je možné je montovat téměř na všechny typy oken. Díky barevné škále je snadné harmonicky sladit jejich barvu s barvou Vašeho interiéru. Jsou cenově dostupné, nevyžadují téměř žádnou údržbu, rychle se montují a jsou jednoduché na obsluhu.

 

SCREENY

Screenové clony se umísťují na venkovní strany oken, prosklených stěn, nebo zimních zahrad. Dokonalým způsobem zastíní okna, zvýší Vám obytný komfort a ušetří náklady za energie. Díky svým vlastnostem vytváří tepelnou pohodu a v létě výrazně snižují nemalé náklady na klimatizaci. Dle použitého typu mohou sloužit i jako sítě proti hmyzu. Screeny je možné ovládat klikou, nebo motorem, včetně dálkového ovládání s možností centrálního i skupinového řízení, připojení slunečního či větrného čidla, programovatelných hodin a mnoho dalšího.

NOVINKY

Podívejte se do nové kategorie VÝPRODEJ. Naleznete zde aktuální nabídku výprodejových prvků. Jedná se o nové neodebrané prvky s výraznými slevami!

!!! Nyní zimní zahrada za 50% původní ceny !!!